O nás

O nás

Nabízíme dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví. Na českém trhu podnikáme od roku 1995. Naše firma vznikla jako fyzická osoba. Z počátku jsme se zabývali drobnějšími stavebními pracemi především rekonstrukcemi bytových jader a bytů. Postupem času jsme přešli k větším rekonstrukcím a novostavbám. Řadíme se spíše mezi menší stavební firmy s dlouholetou tradicí. Díky tomu máme možnost pružně reagovat na přání a potřeby zákazníka v celém průběhu realizace stavby a rychle řešit nenadálé situace. Klademe důraz na individuální a nadstandardní přístup ke každému klientovi zvlášť. Na základě jejich požadavků vždy navrhneme optimální řešení zadané zakázky. Součástí našich komplexních služeb je poradenská a konzultační činnost.
icon

Kvalitní vybavení

Disponujeme moderními stroji a zařízením. Používáme nářadí renomované značky Bosch. Spolupracujeme s největším dodavatelem stavebního materiálu společností DEKTRADE. Vlastníme legálně zakoupený software. Jsme pojištěni pro případ způsobení škody na majetku do výše 10 milionů. Na kompletní dílo poskytujeme záruku 36 měsíců.
icon

Ověřená kvalita

Zaměstnáváme jen odborníky, kteří absolvují pravidelná školení a ručí za kvalitu poskytnutých služeb. V případě některých náročnějších zakázek spolupracujeme s prověřenými a spolehlivými subdodavateli. Jsme schopni zvládnout i nestandardní nebo specifické objednávky. Vyzkoušejte naše služby a přesvědčte se o tom sami.
icon

Přijedeme i k Vám!

Nabízíme profesionální stavební služby jen v regionu Praha a okolí. Na internu nás najdete po zadání klíčových slov rekonstrukce bytů Praha a okolí, rekonstrukce bytových jader Praha jižní město, výstavba rodinných domů Praha a okolí nebo rekonstrukce činžáků okolí Prahy.
icon

Ozvěte se nám

Sledujeme trendy a nové styly ve stavebnictví. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci. Jsme připraveni vám odborně poradit.

Potřebujete zrekonstruovat rodinný dům nebo byt? Hledáte profesionály ve stavebnictví? Vyberte si nás. S námi prodloužíte životnost vaší stavby. Zavolejte nám nebo napište e-mail. Pošlete nám nezávaznou poptávku a my vám vypracujeme předběžnou nabídku společně s cenovou kalkulací.